Czwartek 17 Kwietnia 2014   

Menu


EUP CAZ KP centrum EFS Projekty Ankiety Ankieta dla osób bezrobotnych
Ankieta dla pracodawców

Witamy


Witamy Państwa serdecznie na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie.

Naszym zamiarem jest przekazanie rzetelnej i kompleksowej informacji na temat programów rynku pracy oraz obowiązujących przepisów dotyczacych przeciwdziałania bezrobociu. Chcielibyśmy aby strona internetowa służyła zarówno osobom bezrobotnym na etapie pierwszego trudnego kontaktu z urzędem pracy jak i pomagała w aktywnym poszukiwaniu zatrudnienia.
 
 

Szczególną wagę przykładamy do stron przeznaczonych dla pracodawców gdzie staramy się zamieszczać wszelkie informacje:

Zapraszamy Państwa do korzystania z tej strony, a szczególnie do zgłaszania swoich uwag tak abyśmy mogli na bieżąco ją uzupełniać i korygować. Mam nadzieje, że strona internetowa służyć będzie wszystkim instytucjom i organizacjom aktywnie pracującym na rzecz rozwoju lokalnego rynku pracy.


Z poważaniem mgr Anna Stefaniak-Bacza

 

Aktualności

zdjęcie

2014-04-17 | Bezpłatne szkolenie: „Prawo jazdy kat. C

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie informuje, że organizuje bezpłatne szkolenie dla 10 osób bezrobotnych w ramach projektu „KREUJ RZECZYWISTOŚĆ – ZAINWESTUJ W SIEBIE” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „PRAWO JAZDY KAT. C”.

Więcej
zdjęcie

2014-04-17 |

W Zamku Cieszyn został uruchomiony Punkt Konsultacyjny, z którego oferty mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej. To miejsce, w którym można uzyskać informacje oraz porady związane z założeniem lub prowadzeniem własnej firmy oraz poszukiwaniem różnych źródeł finansowania działalności, a także pomoc w napisaniu biznes planu.

Więcej
zdjęcie

2014-04-16 | 10. rocznica przystąpienia Polski do Unii Europejskiej!

Z okazji nadchodzącej, okrągłej, rocznicy Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wraz z licznymi partnerami (m.in. Urzędami Marszałkowskimi, instytucjami wdrażającymi fundusze unijne, beneficjentami oraz Telewizją Polską) chce zaprosić wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w działaniach, które będą miały na celu podsumować rozwój na przestrzeni ostatniej dekady i zaprezentować szereg zmian będących efektem wykorzystania Funduszy Europejskich.

Więcej
zdjęcie

2014-04-15 | Bezpłatne szkolenie: „Operator koparko-ładowarek kl. III wszystkich typów

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie informuje, że organizuje bezpłatne szkolenie dla 10 osób bezrobotnych w ramach projektu „KREUJ RZECZYWISTOŚĆ – ZAINWESTUJ W SIEBIE” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Operator koparko-ładowarek kl. III wszystkich typów".

Więcej
zdjęcie

2014-04-15 | Bezpłatne szkolenie: „Operator koparek jednonaczyniowych kl. III do 0,8 m3”

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie informuje, że organizuje bezpłatne szkolenie dla 6 osób bezrobotnych w ramach projektu „KREUJ RZECZYWISTOŚĆ – ZAINWESTUJ W SIEBIE” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Operator koparek jednonaczyniowych kl. III do 0,8 m3”

Więcej
zdjęcie

2014-04-15 | Trasgraniczne Targi Pracy, Przedsiebiorczości i Edukacji

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach ma zaszczyt zaprosić Pracodawców do udziału w charakterze wystawcy w kolejnej edycji Transgranicznych Targów Pracy, Przedsiębiorczości i Edukacji w Cieszynie, organizowanych w ramach partnerstwa EURES - T Beskydy. Targi odbędą się w dniu 6 czerwca 2014 r. w Zamku Cieszyn (ul. Zamkowa 3).

Więcej

2014-04-14 | UWAGA!!!!

Uprzejmie informujemy, iż w związku z ograniczoną ilością środków finansowych przeznaczonych w 2014 roku na refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanej osoby bezrobotnej z dniem 14 kwietnia 2014r. zostaje zakończony nabór wniosków o refundację.

zdjęcie

2014-04-14 | Zapraszamy do uczestnictwa w projekcie „EkoBudownictwo" realizowanym na terenie województwa śląskiego.

W ramach projektu prowadzone będą następujące szkolenia:
DO WYBORU:
1. FOTOWOLTAIKA W BUDOWNICTWIE
2. BUDYNKI PASYWNE
SZKOLENIE OBOWIĄZKOWE DLA WSZYSTKICH:
3. FINANSOWANIE ROZWIĄZAŃ PROEKOLOGICZNYCH W BUDOWNICTWIE
Okres realizacji projektu: do 30.09.2014r.

Więcej
zdjęcie

2014-04-11 | „Mój talent”

W dniu 4 kwietnia 2014 roku odbyło się spotkanie z laureatami i uczestnikami konkursu „Mój talent” organizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery Zawodowej 2013.

Więcej
zdjęcie

2014-04-10 | Regionalny Ośrodek Wsparcia i Informacji Osób Niepełnosprawnych

Stowarzyszenie „ DZIAŁAJMY RAZEM” TRIANON PL
ul. Bielska 4
43-400 Cieszyn
tel. 33 445 70 11, dzialajmyrazem@wp.pl
Do Centrum Informacji i Wsparcia można umawiać się telefonicznie, e-mail lub osobiście w godz. od 8.00 - 14.00 od poniedziałku do piątku

Więcej


1 | 2 | 3 | > | 


Sprawdz oferte Eures PRZ

 


GCI GCI Info Powiat Cieszyn PSZ MP WUP PIP OHP